akTYwni z Gminą Zamość Uncategorized Wygraj voucher od M3 Sport! [konkurs]

Wygraj voucher od M3 Sport! [konkurs]

Wygraj voucher od M3 Sport! [konkurs] post thumbnail image

W gronie akTYwnych witamy Firmę M3Sport! I już na początku razem z naszym nowym Partnerem organizujemy konkurs (szczegóły poniżej).

To sklep, który oferuje odzież i sprzęt sportowy w konkurencyjnych cenach. To nie wszystko. Na Kilińskiego 84a znajdziecie puchary, medale, akcesoria sportowe, a także oznakujecie odzież i sprzęt. Nowy Partner akTYwnych przygotował dla Was super konkurs.

Wystarczy nagrać wideo z aktywnością sportową związaną z infrastrukturą Gminy Zamosć (boiska, bieżnie, hale sportowe itd) na adres aktywni@gryfgminazamosc.pl. Forma: dowolna. Wygrywa 3 najbardziej kreatywne nagrania. Szczęśliwcy otrzymają vouchery o wartości 200 zł do zrealizowana w sklepie M3 Sport.

Regulamin Konkursu poniżej:

Regulamin_akTYwni z M3 Sport

Tagi: ,

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kolejny tekst